Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07S024JJ3R1300
DX07S024JJ3R1300
DX07S024JJ3R1300 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCP USB3.1 TYPEC 24P SMD RA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Pick and Place
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 13000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCP USB3.1 TYPEC 24P SMD RA, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Pick and Place, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Pick and Place
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 2
DX07S024JJ3R1300 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=DX07S024JJ3R1300.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D66509%26v=2020031910202910099709 USB-C (USB TYPE-C) USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole Група товару: Конектори для пам'яті, зчитувачі карт Од. вим: шт