Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07S024JJ7R1200
DX07S024JJ7R1200
DX07S024JJ7R1200 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Lock
Voltage - Rated: 20V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Number of Ports: 1
на замовлення 1200 шт:
Написати відгук
Description: USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Lock, Voltage - Rated: 20V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Lock
Voltage - Rated: 20V
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded