DX07S024WJ3R400
DX07S024WJ3R400 JAE Electronics
DX07S024WJ3R400_DS.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount, Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Vertical
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 17600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Surface Mount, Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Vertical, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DX07S024WJ3R400 DX07S024WJ3R400 Виробник : JAE Electronics DX07S024WJ3R400_DS.pdf Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Shielding: Unshielded
Termination: Solder
Mounting Feature: Vertical
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DX07S024WJ3R400 DX07S024WJ3R400 Виробник : JAE Electronics DX07S024WJ3R400_DS.pdf USB Connectors Vert Mount Type C Recept 10mm Height