DX07S024XA8R700
DX07S024XA8R700 JAE Electronics
topics_id=96701&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020102214181765277209
Виробник: JAE Electronics
Description: HYBRID TOP MOUNT STAND OFF USB T
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Number of Ports: 1
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HYBRID TOP MOUNT STAND OFF USB T, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Shielding: Shielded
Number of Ports: 1
товару немає в наявності
DX07S024XA8R700 DX07S024XA8R700 Виробник : JAE Electronics DX07S024XA8R700.pdf USB Connectors USB-C Recept. 24 Pos Hybrid Contacts RA