Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07VN24WA2C1568
DX07VN24WA2C1568
DX07VN24WA2C1568 JAE Electronics
?topics_id=66518&ext_no=04&_lang=en&v=2019072610033121856109
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Pick and Place Cap
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Plug
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Flange, Vertical
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 5840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG USB3.1 TYPEC 24POS SMD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Pick and Place Cap, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Plug, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Flange, Vertical, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.