DX07W024JA1R1000
Код товару: 168580
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > USB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DX07W024JA1R1000 DX07W024JA1R1000 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=DX07W024JA1R1000.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D66519%26v=2020031910202910099709 Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
Mounting Type: Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Ingress Protection: IPX8 - Waterproof
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 18000 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded