Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07W024JA2R1000
DX07W024JA2R1000
DX07W024JA2R1000 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
Mounting Type: Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Ingress Protection: IPX8 - Waterproof
Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount
Number of Ports: 1
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A, Mounting Type: Board Edge, Surface Mount, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 2.0, Termination: Solder, Ingress Protection: IPX8 - Waterproof, Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DX07W024JA2R1000 DX07W024JA2R1000 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=DX07W024JA2R1000.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D66520%26v=2020031910202910099709 Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded