Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07WH24JA3R1200
DX07WH24JA3R1200
DX07WH24JA3R1200 JAE Electronics
?topics_id=83955&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: WATERPROOF IPX7 USB-C RIGHT ANGL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Ingress Protection: IPX7 - Waterproof
Mounting Feature: Horizontal
Number of Ports: 1
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: WATERPROOF IPX7 USB-C RIGHT ANGL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Ingress Protection: IPX7 - Waterproof, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DX07WH24JA3R1200 DX07WH24JA3R1200 Виробник : JAE Electronics jae_04242019_DX07WH24JA3_Datasheet.pdf USB Connectors Waterproof IPX7 USBC RA Receptacle 24 Pin