Продукція > C&K > E121SD1V6GE
E121SD1V6GE
E121SD1V6GE C&K
e020.pdf
Виробник: C&K
Switch Push Button ON Mom SPDT Round Plunger 1A 120VAC 28VDC 0.4VA Momentary Bracket Mount/Through Hole PC Pins Bulk
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис E121SD1V6GE C&K
Інші пропозиції E121SD1V6GE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E121SD1V6GE Виробник : C&K Components e020_12feb16.pdf Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V