Продукція > HARVATEK CORPORATION > E1221NG--20DT00614U1930
E1221NG--20DT00614U1930
E1221NG--20DT00614U1930 Harvatek Corporation
E1221NG--20DT00614U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 250mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 522nm
Wavelength - Dominant: 529nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.15mm x 0.80mm
на замовлення 3651 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 250mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, 128°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 522nm, Wavelength - Dominant: 529nm, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.15mm x 0.80mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 250mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 522nm
Wavelength - Dominant: 529nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.15mm x 0.80mm