E16-12-GREEN
E16-12-GREEN MULTICOMP PRO
4199649.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - E16-12-GREEN - Aderendhülse, Einzeldraht, 6 AWG, 16 mm², 12 mm, Grün, E
tariffCode: 85369010
Isoliermaterial: Nylon (Polyamid)
rohsCompliant: YES
Aderendhülse: Einzeldraht
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlussüberzug: Zinn
Gesamtlänge: 24mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 6AWG
Leiterquerschnitt CSA: 16mm²
euEccn: NLR
Isolatorfarbe: Grün
Produktpalette: E
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Kupfer
Pinlänge: 12mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - E16-12-GREEN - Aderendhülse, Einzeldraht, 6 AWG, 16 mm², 12 mm, Grün, E, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Aderendhülse: Einzeldraht, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlussüberzug: Zinn, Gesamtlänge: 24mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 6AWG, Leiterquerschnitt CSA: 16mm², euEccn: NLR, Isolatorfarbe: Grün, Produktpalette: E, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Kupfer, Pinlänge: 12mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E16-12 green Виробник : CONNECTAR green, insulated, overall length: 22mm; bit length: 12mm, wire range: 16mm2 contact material: copper; insulator material: Nylon, eqiv. BM 00514 EE1612 CONNECTAR Cord end ferrules ZS EE1612