E1SB26E007902E
E1SB26E007902E Hosonic Electronic Co., Ltd
product_2024092818071506.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 2016 26MHZ, 9PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 26 MHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL 2016 26MHZ, 9PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E1SB26E007902E E1SB26E007902E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd product_2024092818071506.pdf Description: XTAL 2016 26MHZ, 9PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz