E1SB32E001501E
E1SB32E001501E Hosonic Electronic Co., Ltd
product_2024092818071506.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 32 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
на замовлення 3919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 32 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6).
Інші пропозиції E1SB32E001501E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E1SB32E001501E E1SB32E001501E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd product_2024092818071506.pdf Description: XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32 MHz