E1SB48E000506E
E1SB48E000506E Hosonic Electronic Co., Ltd
E1SB.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 2016 48MHZ,11.1PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 11.1pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±16ppm
Frequency Tolerance: ±8ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 22 Ohms
Frequency: 48 MHz
на замовлення 1991 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 2016 48MHZ,11.1PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 11.1pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±16ppm, Frequency Tolerance: ±8ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 22 Ohms, Frequency: 48 MHz.
Інші пропозиції E1SB48E000506E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E1SB48E000506E E1SB48E000506E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd E1SB.pdf Description: XTAL 2016 48MHZ,11.1PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 11.1pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±16ppm
Frequency Tolerance: ±8ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 48 MHz