E2204S.18.86
E2204S.18.86 Prysmian Group
?docid=a6407d94-45d7-4647-88fe-5abb9cc660b1
Виробник: Prysmian Group
Description: CABLE 4COND 18AWG NAT SHLD
Features: Drain Wire
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Conductor Strand: 7/26
Operating Temperature: 0°C ~ 75°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.185" (4.70mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Natural
Part Status: Active
Voltage: 300 V
на замовлення 5500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 18AWG NAT SHLD, Features: Drain Wire, Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum, Conductor Strand: 7/26, Operating Temperature: 0°C ~ 75°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.185" (4.70mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Natural, Part Status: Active, Voltage: 300 V.