E2E-X15C130 2M
E2E-X15C130 2M Omron Automation and Safety
E2E-E2EQ-NEXT-Series-DC-3-Wire-Datasheet.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
Description: SENSOR INDUCT 15MM NPN M30 NO
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: NPN-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67, IP69K
Indicator: LED
Response Frequency: 250Hz
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR INDUCT 15MM NPN M30 NO, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: NPN-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, IP69K, Indicator: LED, Response Frequency: 250Hz, Part Status: Active.