E2SB40E000104E
E2SB40E000104E Hosonic Electronic Co., Ltd
E2SB%20Series.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 2520 40MHZ, 12PF/7/10/-30+9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±7ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms
Frequency: 40 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL 2520 40MHZ, 12PF/7/10/-30+9, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±7ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E2SB40E000104E E2SB40E000104E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd E2SB%20Series.pdf Description: XTAL 2520 40MHZ, 12PF/7/10/-30+9
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±7ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 40 MHz