E2SB40E000107E
E2SB40E000107E Hosonic Electronic Co., Ltd
E2SB%20Series.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 2520 40MHZ 12PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: -12ppm, +20ppm
Frequency Tolerance: ±5ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms
Frequency: 40 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 2520 40MHZ 12PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: -12ppm, +20ppm, Frequency Tolerance: ±5ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Інші пропозиції E2SB40E000107E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E2SB40E000107E E2SB40E000107E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd E2SB%20Series.pdf Description: XTAL 2520 40MHZ 12PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±5ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 40 MHz