E2SB40E000108E
E2SB40E000108E Hosonic Electronic Co., Ltd
E2SB%20Series.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 2520 40MHZ, 6PF/7/15/-40+10
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±7ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 20 Ohms
Frequency: 40 MHz
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 2520 40MHZ, 6PF/7/15/-40+10, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±7ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 20 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Інші пропозиції E2SB40E000108E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E2SB40E000108E E2SB40E000108E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd E2SB%20Series.pdf Description: XTAL 2520 40MHZ, 6PF/7/15/-40+10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±7ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz