E3SB24E001803E
E3SB24E001803E Hosonic Electronic Co., Ltd
product_2022122917452102.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 3225 24MHZ 20PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 2470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 3225 24MHZ 20PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Інші пропозиції E3SB24E001803E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E3SB24E001803E E3SB24E001803E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd product_2022122917452102.pdf Description: XTAL 3225 24MHZ 20PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 24 MHz