E3SB32E001500E
E3SB32E001500E Hosonic Electronic Co., Ltd
E3SB_Series.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 3225 32MHZ, 12PF/10/10/-30+
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 32 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 3225 32MHZ, 12PF/10/10/-30+, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E3SB32E001500E E3SB32E001500E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd E3SB_Series.pdf Description: XTAL 3225 32MHZ, 12PF/10/10/-30+
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32 MHz