E47BMS30
E47BMS30 Eaton Electrical
skuPage.E47BMS30.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Limit Switches MICRO LIMIT SWITCH,ROLL LEV,SCR
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON CUTLER HAMMER - E47BMS30 - LIMIT SWITCH, ROLLER LEVER, tariffCode: 85365080, rohsCompliant: NO, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Betätiger für Endschalter / Grenztaster: Roller Lever, usEccn: EAR99, AC-Kontaktstrom, max.: 15A, DC-Kontaktspannung, max.: 250V, euEccn: NLR, DC-Kontaktstrom, max.: 15A, AC-Kontaktspannung, max.: 500V, Produktpalette: Startech USB to DC Barrel Leads, productTraceability: No, Betätigungskraft, max.: 5.64oz force, Kontaktkonfiguration: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85365080
rohsCompliant: NO
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Betätiger für Endschalter / Grenztaster: Roller Lever
usEccn: EAR99
AC-Kontaktstrom, max.: 15A
DC-Kontaktspannung, max.: 250V
euEccn: NLR
DC-Kontaktstrom, max.: 15A
AC-Kontaktspannung, max.: 500V
Produktpalette: Startech USB to DC Barrel Leads
productTraceability: No
Betätigungskraft, max.: 5.64oz force
Kontaktkonfiguration: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A (AC), 6A (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Lever, Roller
Mechanical Life: 3,000,000 Cycles
Electrical Life: 500,000 Cycles
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 30 V