E57G-30SPC10-Q
E57G-30SPC10-Q EATON CUTLER HAMMER
Виробник: EATON CUTLER HAMMER
Description: EATON CUTLER HAMMER - E57G-30SPC10-Q - SENSOR, INDUCTIVE, 10MM, 10-30VDC, PNP
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 10mm
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: M30
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 10V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sensorausgang: PNP / SPST-NC
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V
usEccn: EAR99
Produktpalette: E57G Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON CUTLER HAMMER - E57G-30SPC10-Q - SENSOR, INDUCTIVE, 10MM, 10-30VDC, PNP, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 10mm, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M30, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 10V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sensorausgang: PNP / SPST-NC, DC-Versorgungsspannung, max.: 30V, usEccn: EAR99, Produktpalette: E57G Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).