E57LAL30A2
E57LAL30A2 Eaton Electrical
skuPage.E57LAL30A2.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: 30MM STD IND PROX 2W AC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.394" (10mm)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 20V ~ 250V