E5EC-CQ4A5M-011
E5EC-CQ4A5M-011 Omron Automation and Safety
e5ac_controllers-1189584.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
Temperature Controllers 1/8 TC AMP/Volt
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTROL TEMP/PROC 100-240V PANEL, Features: Event Input, Heater Fault Detection, Packaging: Bulk, Display Type: LCD - Tri Color Characters, Backlight, Output Type: Analog, Relay (4), Voltage (External SSR), Mounting Type: Panel Mount, Type: Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W), Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm, Input Range: -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, Display Characters - Height: 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm), Control Method: On/Off, Proportional (PID), Number of Characters Per Row: 4, 4, 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Input Range: -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Display Characters - Height: 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)