EA2-4.5TNU World Products Inc.
EA2-4.5TNU
Виробник: World Products Inc.
Miniature Signal Relay
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Alloy, Gold Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 1 ms, Load - Max Switching: 250VA, 220W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EA2-4.5TNU Виробник : NEC Electronics EA2-4.5TNU EA2-4.5TNU
на замовлення 1500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
EA2-4.5TNU Виробник : NAIS EA2-4.5TNU 07+
EA2-4.5TNU EA2-4.5TNU Виробник : KEMET EA2-4.5TNU Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Alloy, Gold Alloy
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 1 ms
Load - Max Switching: 250VA, 220W