EA5R2100PIXMODQ
EA5R2100PIXMODQ Banner Engineering Corporation
126701.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-ARRAY RECEIVER: 2100 MM (82.7
Packaging: Box
Sensing Distance: 15.748" ~ 157.480" (400mm ~ 4m)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP
Voltage - Supply: 12V ~ 30V
Ingress Protection: IEC IP65
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ-ARRAY RECEIVER: 2100 MM (82.7, Packaging: Box, Sensing Distance: 15.748" ~ 157.480" (400mm ~ 4m), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP, Voltage - Supply: 12V ~ 30V, Ingress Protection: IEC IP65, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EA5R2100PIXMODQ EA5R2100PIXMODQ Виробник : Banner Engineering 126701-3078940.pdf Safety Light Curtains EZ-ARRAY Receiver: 2100 mm (82.7 in); Range: (matching emitter sold separately) 400 mm - 4 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: 2 Solid-State PNP 2 Analog 4-20 mA EIA-4; 8-pin M12 Integral QD