EA5R600PIXMODQ
EA5R600PIXMODQ Banner Engineering Corporation
126701.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-ARRAY RECEIVER 400MM-4M
Packaging: Box
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: Analog
Voltage - Supply: 12V ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-ARRAY Receiver: 600 mm (23.6 in); Range: (matching emitter sold separately) 400 mm - 4 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: 2 Solid-State PNP 2 Analog 4-20 mA EIA-4; 8-pin M12 Integral QD.
Інші пропозиції EA5R600PIXMODQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EA5R600PIXMODQ EA5R600PIXMODQ Виробник : Banner Engineering 126701-3078940.pdf Safety Light Curtains EZ-ARRAY Receiver: 600 mm (23.6 in); Range: (matching emitter sold separately) 400 mm - 4 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: 2 Solid-State PNP 2 Analog 4-20 mA EIA-4; 8-pin M12 Integral QD