EADCT056BA2
EADCT056BA2 Everlight Electronics CO., LTD
index.phptrollerattachmentid_attachment163.phptrollerattach.pdf
Виробник: Everlight Electronics CO., LTD
Displays Panel 3DIGIT 8LED Blue CA 12-Pin DIP Module Tube
Написати відгук
Description: DISP 7SEG 0.56" TRPL BLUE 12DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 12-DIP (0.600", 15.24mm), Color: Blue, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm), Number of Characters: 3, Millicandela Rating: 17.6mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.56" (14.22mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 468nm, Power Dissipation (Max): 110mW.
Інші пропозиції EADCT056BA2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EADCT056BA2 Виробник : Everlight Electronics Co Ltd index.php?controller=attachment&id_attachment=163 Description: DISP 7SEG 0.56" TRPL BLUE 12DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 12-DIP (0.600", 15.24mm)
Color: Blue
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm)
Number of Characters: 3
Millicandela Rating: 17.6mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.56" (14.22mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 468nm
Power Dissipation (Max): 110mW