EADSS056GA1
EADSS056GA1 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=200
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: DISP 7SEG 0.56" SGL YLW-GN 10SMD
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 8.9mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 0.56" (14.22mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 575nm
Power Dissipation (Max): 60mW
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISP 7SEG 0.56" SGL YLW-GN 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Color: Yellow-Green, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 8.9mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 0.56" (14.22mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 575nm, Power Dissipation (Max): 60mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EADSS056GA1 EADSS056GA1 Виробник : Everlight Electronics Co Ltd index.php?controller=attachment&id_attachment=200 Description: DISP 7SEG 0.56" SGL YLW-GN 10SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Display Type: 7-Segment
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 8.9mcd
Common Pin: Common Cathode
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 575nm
Power Dissipation (Max): 60mW