EADST056GA1
EADST056GA1 Everlight Electronics CO., LTD
index.phptrollerattachmentid_attachment206.phptrollerattach.pdf
Виробник: Everlight Electronics CO., LTD
Display square4 Surface-mount
Написати відгук
Description: DISP 7SEG 0.56" TRP YLW-GN 12SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-SMD, No Lead, Color: Yellow-Green, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.748" H x 1.147" W x 0.124" D (19.00mm x 37.50mm x 3.15mm), Number of Characters: 3, Millicandela Rating: 8.9mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 0.56" (14.22mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 575nm, Power Dissipation (Max): 60mW.
Інші пропозиції EADST056GA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EADST056GA1 Виробник : Everlight Electronics Co Ltd index.php?controller=attachment&id_attachment=206 Description: DISP 7SEG 0.56" TRP YLW-GN 12SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-SMD, No Lead
Color: Yellow-Green
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.748" H x 1.147" W x 0.124" D (19.00mm x 37.50mm x 3.15mm)
Number of Characters: 3
Millicandela Rating: 8.9mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 0.56" (14.22mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 575nm
Power Dissipation (Max): 60mW