EAHE2835WD33
EAHE2835WD33 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=2210
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED NEUTRAL WHT 4000K 2PLCC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.85V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 180mA
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lumens/Watt @ Current - Test: 184 lm/W
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 34lm (27lm ~ 40lm)
Part Status: Active
на замовлення 4045 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED NEUTRAL WHT 4000K 2PLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.85V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 180mA, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lumens/Watt @ Current - Test: 184 lm/W, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 34lm (27lm ~ 40lm), Part Status: Active.
Інші пропозиції EAHE2835WD33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 180mA
CCT (K): 4000K