EAPL4508RGBA0
EAPL4508RGBA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=1619
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED RGB CLEAR SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension: 4.50mm L x 1.25mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 500mcd Red, 900mcd Green, 325mcd Blue
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.15V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.90mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 518nm Green, 468nm Blue
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 530nm Green, 460nm Blue
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Oval with Flat Top
Lens Size: 3.40mm x 0.80mm
на замовлення 3367 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RGB CLEAR SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Color: Red, Green, Blue (RGB), Size / Dimension: 4.50mm L x 1.25mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 500mcd Red, 900mcd Green, 325mcd Blue, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.15V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.90mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 518nm Green, 468nm Blue, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 530nm Green, 460nm Blue, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Oval with Flat Top, Lens Size: 3.40mm x 0.80mm.
Інші пропозиції EAPL4508RGBA0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.90mm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Oval with Flat Top
Lens Size: 3.40mm x 0.80mm