EAST10052WA0
EAST10052WA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=3293
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: White
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 250mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Lens Color: Yellow
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.25mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
на замовлення 67900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE DIFFUSED 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: White, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 250mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Lens Color: Yellow, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 130°, Height (Max): 0.25mm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 250mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Yellow
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.25mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm