EAST10053RA0
EAST10053RA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=3575
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED RED CLEAR 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 639nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: Red, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.35mm, Wavelength - Peak: 639nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 639nm
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm