EAST16082WA3
EAST16082WA3 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=3073
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: White
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Lens Color: Yellow
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.25mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm
на замовлення 304 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE DIFFUSED 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: White, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Lens Color: Yellow, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 130°, Height (Max): 0.25mm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.60mm x 0.80mm.
Інші пропозиції EAST16082WA3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Standard
Lens Color: Yellow
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.25mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm