EAST16084BA8
EAST16084BA8 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=3217
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 468nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
на замовлення 2369 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 468nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
Інші пропозиції EAST16084BA8
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 468nm
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm