EAST16084RA0
EAST16084RA0 Everlight Electronics CO., LTD
index.phptrollerattachmentid_attachment918.phptrollerattach.pdf
Виробник: Everlight Electronics CO., LTD
LED Uni-Color Red 632nm 2-Pin SMD-B T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Red, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 79mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 624nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 79mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
Мінімальне замовлення: 27
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 79mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm