EAST16086YA4
EAST16086YA4 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=960
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED YELLOW CLEAR 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Yellow
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 135mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.20mm x 0.80mm
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Yellow, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 135mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.70mm, Wavelength - Peak: 591nm, Wavelength - Dominant: 589nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.20mm x 0.80mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Yellow
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 135mcd
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Lens Size: 1.20mm x 0.80mm