EAST1608AGA0
EAST1608AGA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=966
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED GREEN/ORANGE CLEAR 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Green, Orange
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 31mcd Green, 74mcd Orange
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Green, 2V Orange
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA Green, 20mA Orange
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 575nm Green, 611nm Orange
Wavelength - Dominant: 572nm Green, 605nm Orange
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm
на замовлення 1248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN/ORANGE CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Green, Orange, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 31mcd Green, 74mcd Orange, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Green, 2V Orange, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA Green, 20mA Orange, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 575nm Green, 611nm Orange, Wavelength - Dominant: 572nm Green, 605nm Orange, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.60mm x 0.80mm.
Інші пропозиції EAST1608AGA0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Green, Orange
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm