EAST1608BRA0
EAST1608BRA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=970
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED BLUE/RED CLEAR 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Blue, Red
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 32mcd Blue, 32mcd Red
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Blue, 2V Red
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA Blue, 5mA Red
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 468nm Blue, 632nm Red
Wavelength - Dominant: 470nm Blue, 623nm Red
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE/RED CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Blue, Red, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 32mcd Blue, 32mcd Red, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Blue, 2V Red, Lens Color: Colorless, Current - Test: 5mA Blue, 5mA Red, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 468nm Blue, 632nm Red, Wavelength - Dominant: 470nm Blue, 623nm Red, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.60mm x 0.80mm.
Інші пропозиції EAST1608BRA0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Blue, Red
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.50mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm