EASV1003BA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=2034
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 126mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.30mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 126mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, Height (Max): 0.35mm, Wavelength - Peak: 468nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.30mm.