EASV1003W0
EASV1003W0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=3118
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: White
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 79mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Lens Color: Yellow
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.35mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.30mm
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: White, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 79mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Lens Color: Yellow, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 130°, Height (Max): 0.35mm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.30mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: White
Millicandela Rating: 79mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Yellow
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.35mm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 1.00mm x 0.30mm