EASV1803BA0
EASV1803BA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=1110
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Blue
Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 40mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.10mm x 0.30mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Blue, Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 40mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.35mm, Wavelength - Peak: 468nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.10mm x 0.30mm.
Інші пропозиції EASV1803BA0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Blue
Millicandela Rating: 40mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.10mm x 0.30mm