EASV1803RA0
EASV1803RA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=1111
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED RED CLEAR 2SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red
Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 32mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 626nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.10mm x 0.30mm
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Red, Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 32mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.35mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 626nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.10mm x 0.30mm.
Інші пропозиції EASV1803RA0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red
Millicandela Rating: 32mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 626nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.10mm x 0.30mm