Продукція > ECLIPTEK > EB13E2J2H-10.000M TR
EB13E2J2H-10.000M TR
EB13E2J2H-10.000M TR Ecliptek
EB13E2J2H-10_000MTR-1002211.pdf
Виробник: Ecliptek
Standard Clock Oscillators 10MHz 3.3Vdc 25ppm -40C +85C
Написати відгук
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator 10.000MHz SMD 2.5mm x 3.2mm 25ppm -40 C to +85 C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EB13E2J2H-10.000MTR EB13E2J2H-10.000MTR Виробник : ABRACON Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator 10.000MHz SMD 2.5mm x 3.2mm 25ppm -40 C to +85 C