Продукція > EC3 > EC36-221K
EC36-221K
Виробник:
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EC36-221K
Дроссель с аксиальными выводами (L=220uH +/-10%, I=0.155A, R=5.1 Ohm, d=4mm, l=11mm).... Група товару: Індуктивності Корпус: 4x11mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції EC36-221K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EC36-221K Виробник : DIV Дроссель с аксиальными выводами (L=220uH +/-10%, I=0.155A, R=5.1 Ohm, d=4mm, l=11mm).... Група товару: Індуктивності Корпус: 4x11mm Од. вим: шт