Продукція > PANASONIC > ECA-0JHG102BJ
ECA-0JHG102BJ
ECA-0JHG102BJ Panasonic
8aba0000ce26.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 380mA 1000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECA-0JHG102BJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-0JHG102BJ ECA-0JHG102BJ Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1215.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL