ECA-0JM471I
ECA-0JM471I Panasonic Industry
ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 380 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 646 mA @ 10 kHz
на замовлення 22000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 380 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 646 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-0JM471I ECA-0JM471I Виробник : Panasonic aba0000c1218.pdf Cap Aluminum Lytic 470uF 6.3V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 380mA 2000h 85°C Ammo Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
ECA-0JM471I ECA-0JM471I Виробник : Panasonic ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470UF 6.3V ELECT M RADIAL
Мінімальне замовлення: 17
ECA-0JM471I ECA-0JM471I Виробник : Panasonic Industry ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 15
ECA-0JM471I Виробник : Panasonic ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf 6.3*11.2/6.3V470