ECA-1AM221I
ECA-1AM221I Panasonic
34aba0000ce12.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% Radial 2000h 85°C Automotive AEC-Q200
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 425 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1AM221I ECA-1AM221I Виробник : Panasonic ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220UF 10V ELECT M RADIAL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
ECA-1AM221I ECA-1AM221I Виробник : Panasonic Electronic Components ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 425 mA @ 10 kHz
Мінімальне замовлення: 18
ECA-1AM221I Виробник : Panasonic ECA-xxM%20Series%2CTypeA.pdf 6.3*11.2/10V220
ECA-1AM221I ECA-1AM221I Виробник : Panasonic 34aba0000ce12.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% Radial 2000h 85°C Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V